Jirka K

Nejvyšší rychlost dosažená na kole vlečeném motocyklem

V roce 2009 se dvojice českých nadšenců postarala o zápis do Guinessovy knihy rekordů. Zápis se týkal největší rychlosti dosažené na jízdním kole vlečeném za motocyklem. Jaká byla křestní jména jezdců:
Michal a Martin
Josef a Richard
Radek a Patrik

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě nějaká soutěž. Už dnes odpovídám podruhé.
Chybí ale poděkování.

Biker Richard Gasperotti a streetfighter Josef “Sršeň” Šiler zapsali do Guinessovy knihy rekordů. A to hned několikrát. Společně překonali rychlostní rekord v tažení horského kola za motorkou – tedy b)

Omylem jsem okopírovala do zdroje odpověď.

Zdroj: tn.nova.cz/ma­gazin/hobby/ku­riozity/jak-rychle-muzete-jet-na-kole-klidne-pres-200-km-za-hodinu.html

Zdroj: Biker Richard Gasperotti a streetfighter Josef “Sršeň” Šiler zapsali do Guinessovy knihy rekordů. A to hned několikrát. Společně překonali rychlostní rekord v tažení horského kola za motorkou – tedy b)