Krepy

Největší nevýhoda života?

Je největší nevýhodou právě ta smrt?

Nejlepší odpověď
anonym

Řekl bych, že největší nevýhodou je to, že nemůžeme různé situace vzít zpátky, zrovna tak, nelze vzít zpět už to co jsme udělali.
Udělali jsme chybu, nelze se vrátit zpátky na začátek a chubu už neopakovat.

Další odpovědi
bolak

nedají se přeskakovat nudný levely

IQ tykve

Pro někoho je i smrt výhodou- Eutanazie

anonym

Narodit se někde, kde lidský život nemá žádnou hodnotu, zastřelí tě jen tak na ulici a ostatní tě jen odkopnou dál, abys tam nepřekážel.

marci1

Největší nevýhodou je, že musíme prožívat i velmi kruté chvíle, ale zase na druhou stranu bychom si nevážili těch hezkých chvil. 🙂

Medulienka

Však je dobře, že je smrt na světě. Představ si, že by smrt neexistovala a dopadli bychom hůře než v pohádce Boženy Němcové. Jo někdy je smrt asi nespravedlivá, ale třeba má k tomu svoje důvodu. Myslím si, že největší nevýhodou života je to, co si sami určíme.

sevos

To, že je krátký.

anonym

Největší nevýhodou života je vlastně jeho jedinečnost. Člověk může promarnit celý život ve svých představách o tom, co je pro něj „dobré“, slepě věřit kdejaké populární ideologii a pohrdat nepopulárními fakty o skutečné původu, smyslu a cíli života. A nejpozději po smrti pochopí svůj tragický omyl, který už nejde změnit. Největší nevýhodou života je to, že vůbec nezáleží na tom, co SI člověk myslí a jaký má postoj k pravdě o životě, protože stejně všechno funguje a dopadne podle duchovních zákonů, které jsou ignorovány. Současně je totéž největší výhodou života, protože z jeho jedinečnosti lze vytěžit víc než z vlastních představ o něm a lze tak žít skutečně plnohodnotný život v souladu s pravým účelem života – v osobním vztahu s Bohem!!