Největší hackerský útok v historii!

Zaregistrovali jste šokující zprávu zástupce Mc Afee, že se podařilo odhalit masivní nabourání do vnitřních sítí 72 významných světových organizací vč, OSN, MOV, a dokonce i vlád Kanady, Vietnamu, Severni Koreje a mnoha dalších.
Útok probíhal systematicky již od r. 2006, přičemž vzhledem ke zcela nebývalému rozsahu odborníci dovozují, že se jedná o útok organizovaný státem.
Zatím odmítají spekulace, ale novináři se shodují, že veškeré indicie ukazují na Čínu. To je otřes, co?

Nejlepší odpověď
tom004

Podle mne,mají novináři,prav­du.Přece,už Sybila prorokovala,že,„svě­tu,bude vládnout žlutá rasa“.

Další odpovědi
beer

Taky jsem četl, píší Čína nebo, tuším, Rusi. U těchto dvou mne to vůbec nepřekvapuje a dá se říct, že vlastně dnes už mne překvapit může jen máloco ))

slad08

Zírám na to co je dnes možného. Ale nemyslím si, že by to udělal nějaký stát nebo aspoň doufám.