Avatar uživatele
Miroslavst

Největší blbost ve vašem životě?

Vím, že ste tu mladá garda, ale i tak máte asi nějaký zážitek, na který nezapomenete a který byste nikdy v životě nechceli zopakovat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? DusanOrlik, Jahoda, PostApMan před 5000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Ze jsem jako mlada holka potkala mladyho kluka a nekopla ho hned z fleku do jiste casti tela.Ale kdo to predem muze vedet,ze jo?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
DusanOrlik

Mě je 14.let.Mám 2.dědy(měl jsem).Jenomže on byl hodně nemocný kvůli alkoholu a byl v nemocnici.Táta mi říkal ať se naučím do angličtiny,pak se pujdeme podívat za dědou do Ostravy do nemocnice.Jenomže já jsem se nechtěl naučit.Takže kdybych se toho osudného dne: 10.6.2010. nau­čil,tak bych svého dědu vyděl naposledy než umřel…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PostApMan

Asi tak jako fira, prá z vás tu znám, a rád se s vámi dělím o názory, ale tyhle tzv. největší blbosti v životě bývají dost často osobní.
Jestli to chceš opravdu vědět, aby jsi se podobné chybě vyvaroval – je tu e-mail.

Jinak abych odpověděl, moje největší blbost v životě co jsem udělal, je že jsem byl k někomu upřímný a někomu věřil – teď se z toho budu dostávat pár let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

jako PostApMan- duvera v cloveka me potrestala, beru to jako zkusenost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

odpoviem to isté čo na Slovensku
Ďakujem, dúfam, že mladá sa týka aj mňa.:-)
Pre mňa nezabudnuteľný bol namierený samopal, guľky nad hlavou a tvár vojaka skrivená strachom. Tak rýchlo som predtým, ani potom neutekala, ako vtedy.
Bola to vtedy od nás hlúpe, ísť tam, kde sa strieľa. Holt, mladosť-pochabosť, nie uvedomelosť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

no to víš já se budu přiznávat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fira

Ten bych ti napsal jenom soukromě ale můžu ti říct že si budu drbat hlavu zbytek života.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Čarodějnice

Blbost byla velká vdavky ,přišel rozum to byl rozvod

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Nelituji ničeho, co mne potkalo – to je škola života. Je mi jen velmi líto určité osoby z mé blízkosti – že si díky vlastní hlouposti zkazila život nadosmrti a nedá se mu pomoci. Co se stalo nedá se vrátit zpátky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Je to opravdu hodně osobní a těch blbostí bylo víc, ani nevím, které dát přednost. Ale možná bude stačit, že jsem se u odpovědi DušanaOrlika málem rozbrečela…

před 4998 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek