Lilinka B

největší a nejmenší smysluplné číslo? např. velikost elektronu

dodat zdroj!

Nejlepší odpověď
mosoj

Čísle se dělí na reálná a imaginární ( komplexní). Smysluplné jsem nikde neviděl.

Další odpovědi
Drap

Všechna čísla jsou smysluplná

MK44

K nesmyslnosti pojmu smysluplné číslo se tu už vyjádřili jiní. Pokusím se zareagovat na Váš dovětek týkající se „velikosti elektronu“. Pokud Vám nejde o číslo ale o rozměr či míru délky, může Vám být nápomocí pojem planckova délka nebo velikost vesmíru. Nechcete-li listovat v odborných bichlích určených nukleárním fyzikům a astronomům, zadejte si je do vyhledávače a snad Vám vyleze i něco srozumitelného pro nás normální lidi.