Pokročilý

nejúčinnější způsob hubnutí??

O vánocích jsem opravdu nabrala nějaké to kilo. Jde to i poznat. Prosím, co opravdu a nejvíce pomáhá na hubnutí břicha? Potřebuji spálit kalorie. Děkuji
Doplňuji:
No, já snědla skoro všechna cukroví už před vánocemi..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

1) NAUČIT SE PLAVAT
2) Koupit si pernamentku do bazénu, alespoň na 10x vstupů
3) 3x týdně chodit PLAVAT, SVIŽNÉ (cca 1,5 m/s), střídat ZPŮSOBY-STYLY a alespoň 30 MINUT v KUSE

Další odpovědi:

Zlatý

Určitě to chce trošku omezit stravu, ale hlavně to chce dostatek pohybu - bohatě postačí pravidelné procházky a občas si třeba trošku zaběhnout - třeba ke konci procházky dosprintit domů. Sprint je lepší jak dlouhý úmorný vytrvalostní běh.
Učitě se vyvarutje různým práškům a elixírům, udělají víc škody, jak užitku.

Zlatý

Nežrat... Nemyslím to ani trochu vulgárně! Ale naučit se jíst a ne se cpát jako nezavřená. To se pak nediv. Je ve tvém vlastním zájmu se naučit trochu krotit (ne omezovat!). A také přidat pohyb. Já se třeba v jídle absolutně nešidím, dám si vždy na co mám chuť a kdy chci - ale...neproležím Vánoce u bedny. Ne kvůli figuře, ale pro fyzičku a dobrý pocit. Zítra ráno frčím do bazénu, odpoledne tanec... A tak to mám pořád. Jakmile se budeš dostatečně hýbat, nebudeš se přecpávat (to půjde nějak samo od sebe), nemáš šanci tak rychle přibrat. Pak také - svaly rychleji spalují, takže pokud budeš mít vytrénované tělo, můžeš si s klidem dopřát vydatnější pochoutku.

Stříbrný

běhej, přes leden to vyběháš a ještě budeš i silnější, ...

běhej typem 8 sekund sprint, 15 sekund klus či chůze a takto aspoň 30minut

Zlatý

jejej vždyť teprve začaly - a už řešíš hubnutí- tak se prostě nepřejídej a měj víc pohybu a pevnou vůli
Doplňuji:
tak pro takový je každá rada drahá - přecpeš se a pak chceš hubnout - to nemá význam jen si ničíš žaludek

Pokročilý

živ se pránou !!!!!!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.