kurec

Nejtvrdší kov-věc na světě

Dobry den dnes jsem si otevřel wikipedii a napsal jsem tam diamant a tvrdost tam byla 10 ale bylo tam napsano že diamant nebyl nejtvrdšim kovem na světe ale co je nejtvrdši už tam nebylo napsané tak co je nejtvrdším kovem na zemi ?

Nejlepší odpověď
cochee

Něco určitě je tvrdší, nechtělo se mi to hledat, ale faktem je, že diamant není kov ;)

Další odpovědi
Quimby

Nejtvrdší materiál je pokud vím grafen ve formě nanotrubic

mosoj

Grafen je nejpevnější materiál na světě, ale jestli je nejtvrdší ?? Nicméně je to také obdoba uhlíku jako diamant.

znameniRyby

Nejtvrdším kovem je Chrom