zzzzz

Nejsou ti politici nenažraní?

Že před volbami slibují nesmysly to už vím, ale ž kandidují v jedněch volbách dvakrát:-((((((((((

Nepřehání to už?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/345838-kadernice-v-brnanech-kandidovala-za-dve-strany-pokazde-pod-jinym-jmenem.html

Nejlepší odpověď
Pepa25

Souhlasím s marci, to není nenažranost, ale pravděpodobně blbost – asi si jedna partaj její souhlas špatně vyložila. Zdůrazňuji, že jde o komunální volby – vás nikoho fakt nikdo neoslovil? I na mojí maličkost si u nás vzpomněli a to rozhodně nežiju v díře s 20 obyvateli 🙂. Vysvětlení je jednoduché: s ohledem na počítání hlasů jiné než u parlamentních voleb je pro jakoukoliv kandidátku výhodné naplnit plný seznam (odpovídající počtu zastupitelů), takže se shánějí lidé, kteří pak tvoří vatu na konci. Jinak zpět k mé maličkosti: když jsem jim naposledy na to kývl, tak jsem souhlasil po telefonu a nic nepodepisoval, takže to vypadá, že jsem měl spíš štěstí, že mě jméno nezkomolili …

Další odpovědi
marci1

Je to zvláštní, ale možná paní Vendula-Václava o tom, že je na kandidátce vůbec nevěděla. I takové případy se staly. Strana někoho kandidovala a kandidát o tom vůbec nevěděl. Ale fakticky. 🙂

anonym

Mají asi bordel v občankách, Václava a Vendula. Možná použili jméno a jiná strana křestní jméno.
Taky se možná jedná o d(v)ojičky.

mosoj

Přirozená vlastnost člověka, která se projeví když se dostane k lizu.

anonym

To není politička, ale nějaká ´krawka´, když si myslela, že jí to projde…
Spíš to jasně ukazuje, jací dacani do politiky lezou.

zzzzz

Pepo25 mě teda nikdo neoslovil:-))) asi proto, že na úřadě ví, že umím počítat:-))) a hlavně bych tomu mohla rozumět, mám totiž vystudované EU dotace:-)) a to je zřejmě nežádoucí:-))

zzzzz

Sem hned hodila novou otázku na plac:-)))

huxa

Vystudované EU dotace? Další nepotřebné studium, jako ekologie a ochrana zvířat? 🙂

zzzzz

Hahahaha Huxo:-)) a který obor dal tobě titul před jméno?

tak jak si na tom se školou? vybodl si se na to, nebo tam chodíš???:-)))

huxa

Už ji mám naštěstí hotovou 🙂 a co ty, je to doopravdy zbytečná pozice? 🙂

zzzzz

žádná škola není zbytečná, alespoň si umím sama napsat dotaci na zateplení domku:-)))
I živit se tím dá, ale mě to nebaví, ta korupce u nás je fakt hnus, a abych udělala dotačku a pak tam nějakej zmetek pokradl, na to se můžu vybodnout:-(((