Zlatý

Nejsou ti politici nenažraní?

Že před volbami slibují nesmysly to už vím, ale ž kandidují v jedněch volbách dvakrát:-((((((((((

Nepřehání to už?

http://www.novinky.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Souhlasím s marci, to není nenažranost, ale pravděpodobně blbost - asi si jedna partaj její souhlas špatně vyložila. Zdůrazňuji, že jde o komunální volby - vás nikoho fakt nikdo neoslovil? I na mojí maličkost si u nás vzpomněli a to rozhodně nežiju v díře s 20 obyvateli :-))). Vysvětlení je jednoduché: s ohledem na počítání hlasů jiné než u parlamentních voleb je pro jakoukoliv kandidátku výhodné naplnit plný seznam (odpovídající počtu zastupitelů), takže se shánějí lidé, kteří pak tvoří vatu na konci. Jinak zpět k mé maličkosti: když jsem jim naposledy na to kývl, tak jsem souhlasil po telefonu a nic nepodepisoval, takže to vypadá, že jsem měl spíš štěstí, že mě jméno nezkomolili ...

Další odpovědi:

Zlatý

Je to zvláštní, ale možná paní Vendula-Václava o tom, že je na kandidátce vůbec nevěděla. I takové případy se staly. Strana někoho kandidovala a kandidát o tom vůbec nevěděl. Ale fakticky. :-))

Mají asi bordel v občankách, Václava a Vendula. Možná použili jméno a jiná strana křestní jméno.
Taky se možná jedná o d(v)ojičky.

Zlatý

Přirozená vlastnost člověka, která se projeví když se dostane k lizu.

To není politička, ale nějaká ´krawka´, když si myslela, že jí to projde...
Spíš to jasně ukazuje, jací dacani do politiky lezou.

Diskuze k otázce

Zlatý

zzzzz

Pepo25 mě teda nikdo neoslovil:-))) asi proto, že na úřadě ví, že umím počítat:-))) a hlavně bych tomu mohla rozumět, mám totiž vystudované EU dotace:-)) a to je zřejmě nežádoucí:-))

Zlatý

zzzzz

Sem hned hodila novou otázku na plac:-)))

Stříbrný

huxa

Vystudované EU dotace? Další nepotřebné studium, jako ekologie a ochrana zvířat? :-)

Zlatý

zzzzz

Hahahaha Huxo:-)) a který obor dal tobě titul před jméno?

tak jak si na tom se školou? vybodl si se na to, nebo tam chodíš???:-)))

Stříbrný

huxa

Už ji mám naštěstí hotovou :-)) a co ty, je to doopravdy zbytečná pozice? :-)

Zlatý

zzzzz

žádná škola není zbytečná, alespoň si umím sama napsat dotaci na zateplení domku:-)))
I živit se tím dá, ale mě to nebaví, ta korupce u nás je fakt hnus, a abych udělala dotačku a pak tam nějakej zmetek pokradl, na to se můžu vybodnout:-(((

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.