Pokročilý

Nejsou Odpovědi náhodou soutěž?

Doplňuji:
Je mi uplně jedno jestli se tady soutěží.Ale někdy mi připadá,že jsou tady jedinci,kteří sledují stav svého bodového konta a den co den ze sebe musí vypotit otázku,byť i blbou.Navíc mohu nějakou svou blbou odpovědí získat antipatie účastníků a jsem do budoucna nebodován.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Taky mi to tak poslední připadá :-((

Další odpovědi:

jo a oco byste rád soutěžil?nic tady nevyhrajete,žádný zájezd,ani kupon,nebo nějakou cenu

Bronzový

Můžete soutěžit s miroslavstem v počtu otázek.

Zlatý

JJ, s některými tady souhlasím.
O body tady mnohým jde. Co kdyby se bodování zrušilo?
Doplňuji:
S těmi blbými otázkami máš možná pravdu. Ale někdo sem chodí pro informace a někdo se chce pobavit a odreagovat. Tak podle toho potom vypadá kvalita otázek i odp.

Zlatý

Z mého pohledu ANO. Soutěž o body. (Kdysi tady byly soutěže v tom, kdo dá nejvíce odpovědí a dárek byly poukazy, ale to už se zrušilo). Právě kvůli tomuto soutěžení a mých trablých v mém soukromém životě jsem omezila návštěvnost Odpovědí. Jednou za čas se tu na jeden den objevím a odpovídám. Jinak na tuto Vaši otázku má každý svůj názor a já mám ten svůj, tak mi ho nikdo nevyčítejte. Já též nikomu nevyčítám vlastní názory, byť se mi některé někdy moc nezamlouvají, ale každý má právo na ten svůj. :-)

Zlatý

Není to soutěž, ale kvůli bodům si umí někdo stěžovat a je to tomu uživateli prd platný :D

Zlatý

Dúfam, že nie je.
Aj keď niekedy mi to pripadalo ako súťaž o odmenu, so "zlatom" prišlo podozrievanie, že cenzuruje odpovede.

Zlatý

Rozhodně tu nesoutěží ti zlatí,oni už vejš nejdou,a mi ostatní? já nevím ale já osobně mám radost,a proč ne?

Zlatý

Říkejte si co chcete ale jak se něco boduje nebo kvantitativně hodnotí je to soutěž a většina účastníků tak jedná ať už úmyslně nebo povědomně.

Přeci nechcete říct, že přestalo platit to pravé české "hamty, hamty ať mám víc než tamty" ?

Bronzový

Kdy je ta soutěž? Já tu chci ještě nějakou hádanku. Děkuji

Zlatý

to teda ani náhodou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.