Bronzový

Nejsem spokojený se svou výškou aneb jakým způsobem můžu být vyšší?

Zdravím,dneska jsem byl u doktorky,kde mi řekla že už pravděpodobně více neporostu,max. 2cm,jenže já s tím nejsem spokojený a řekla mi,že to jde nějak "zařídit" abych byl vyšší,nějakou operací či zákrokem-vůbec nwm o co jde,jak se to nazývá,ten zákrok.Že kdybych chtěl,tak že mě objedná někam,a šlo by to.Je mi 17 let a měřím 169 cm - což určitě všichni uznáte že chlap má být vyšší.Chtěl bych aspoň 180 cm .Nevíte jak se to provádí a jak se zákrok nazývá? Děkuji předem

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A to je jaké pravidlo,že chlap má\musí být vyšší?Prostě jak narosteš,tak narosteš.Dřív i muži nosili podpatky,můžeš zkusit kovbojské boty.Trpět při nějaké operaci by se mě osobně moc nechtělo.

Další odpovědi:

Od toho je skřipec.
-
Jedná se o prodloužení stehenních kostí .Zákrok stojí s léčbou zhruba milión korun a trpí při se něm měsíce se šrouby a železy v nohách. Než se naučí znova normálně chodit, tráví celé měsíce rehabilitací.http://www.novinky.cz/…, http://www.rustovyhormon.cz/…

Pokročilý

Klídek nemusíš být zrovna obr! mně je 15 a mám 150... Souhlasím s iceT. A dát milion korun za 8 cm? ...

tak určitě jsou na to operace , ale něco to bude stát ,dají prodloužit nohy , tím získáš nějakých 8 -15 cm

Zlatý

I přes tvrzení lékařky, ještě stále můžeš o dost vyrůst. Nech tomu čas.

Buď v klidu, doktorka ví prdlajs. Ještě porosteš, i po dvacítce. Na nějaký operace se vykašli, o tom vůbec neuvažuj. Ještě vyrosteš o takovej kus, že nebudeš vědět co s rukama a nohama.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.