DusanOrlik

Nejsem spokojený se svou výškou aneb jakým způsobem můžu být vyšší?

Zdravím,dneska jsem byl u doktorky,kde mi řekla že už pravděpodobně více neporostu,max. 2cm,jenže já s tím nejsem spokojený a řekla mi,že to jde nějak „zařídit“ abych byl vyšší,nějakou operací či zákrokem-vůbec nwm o co jde,jak se to nazývá,ten zákrok.Že kdybych chtěl,tak že mě objedná někam,a šlo by to.Je mi 17 let a měřím 169 cm – což určitě všichni uznáte že chlap má být vyšší.Chtěl bych aspoň 180 cm .Nevíte jak se to provádí a jak se zákrok nazývá? Děkuji předem

Nejlepší odpověď
iceT

A to je jaké pravidlo,že chlap má\musí být vyšší?Prostě jak narosteš,tak narosteš.Dřív i muži nosili podpatky,můžeš zkusit kovbojské boty.Trpět při nějaké operaci by se mě osobně moc nechtělo.

Další odpovědi
anonym

Od toho je skřipec.
-
Jedná se o prodloužení stehenních kostí .Zákrok stojí s léčbou zhruba milión korun a trpí při se něm měsíce se šrouby a železy v nohách. Než se naučí znova normálně chodit, tráví celé měsíce rehabilitací.http://www­.novinky.cz/ze­na/styl/255017-stale-vice-muzu-nespokojenych-se-svou-vyskou-podstupuje-bolestive-prodluzovani.html, http://www.rus­tovyhormon.cz/no­vinky/prodlou­zeni-kosti-muze-resit-problem-u-lidi-maleho-vzrustu-278

Mika47

Klídek nemusíš být zrovna obr! mně je 15 a mám 150… Souhlasím s iceT. A dát milion korun za 8 cm? …

Zahi

tak určitě jsou na to operace , ale něco to bude stát ,dají prodloužit nohy , tím získáš nějakých 8 –15 cm

marci1

I přes tvrzení lékařky, ještě stále můžeš o dost vyrůst. Nech tomu čas.

viking

Buď v klidu, doktorka ví prdlajs. Ještě porosteš, i po dvacítce. Na nějaký operace se vykašli, o tom vůbec neuvažuj. Ještě vyrosteš o takovej kus, že nebudeš vědět co s rukama a nohama.