darysa

Nejsem spokojen se svým advokátem a chci mu dát výpověď z plné moci.Jak jí mám formulovat. Děkuji Josef

výpověď advokátovi z „Plné moci“

Nejlepší odpověď
anonym

Tahle formulace není správná.
Advokátovi jste podepsal plnou moc v zastupování Vaší osoby v určité právní záležitosti. Pokud s advokátem nejste spokojen, tak mu stačí říci, že již o jeho služby nemáte zájem. Pokud Vás zastupoval při soudním jednání a toto není ukončeno, je třeba sdělit informaci o změně advokáta jak jemu přímo, tak soudu, který Váš případ projednává.
V každém případě počítejte ale s tím, že pokud již pro Vás nějaké služby vykonal, tak jste povinen mu uhradit náklady za dosavadní zastoupení a vyřizování Vašich záležitostí.

Pokud by se mělo jednat o písemné zrušení plné moci (jakékoliv), tak se jedná o „zrušení plné moci“ (případně generální plné moci) v plném rozsahu, kde musí být uvedeno datum, ke kterému se tato plná moc ruší. Je to však ZRUŠENÍ plné moci, nikoliv výpověď.

Další odpovědi
Robert_PM

Koleso, neraď, když tomu ABSOLUTNĚ nerozumíš! Spíš se připrav, že od října jsi bez invalidního důchodu.

Michal Kole

Ono spíš záleží co máš ve smlouvě, jestli ti z té výpovědi nepoplyne nějaká sankce