Nejsem já pitomec ?!

Byl jsem si s manželkou zakouřit na balkóně, já dokouřil dříve, zavřel za sebou balkónové dveře a odešel jsem do pijasu na pivo. Po necelé hodině jsem se vrátil a manželku jsem v bytě nenašel, ale slyšel jsem klepání na dveře. Manželka byla tu dobu zavřená na balkóně a celá promrzlá. I to, že volala o pomoc, nikdo nereagoval. Doufám, že to nebude mít následky. Omluva byla, ale nevím, zda ji přijala! No řekněte, nejsem já pitomec ?!

Nejlepší odpověď
Damiana

Fůjtajksl, chlape špatná! Tady vidíš, co dokážou cigára a chlast!
Kdyby si před odchodem do putyky měl ve zvyku paní svého srdce políbit, nestalo by se…:-)

Další odpovědi
iceT

Nejsi,stát se to může,i mě se stalo,že jsem svojeho chlapa zavřela v zimě na balkóně,prostě jsem šla a automaticky zavřela.Taky tam byl asi hodinu,sice zima moc nebyla,ale i tak,co jsem si vyslechla,jsem si za rámeček nedala.
Zejtra kup manželce kytí a čokládu a požádej,aby tě taky zavřela na balkóně,budete si kvit.

briketka10

koupel a společná alou
při svíčkách a potom
objednej PIZZU a víno :O))

mosoj

Hele barbakene v té nejtvrdší zimě jsem šel vynést v tričku odpadní koš jenom v tričku. Aby mně neutekl kocour zabouchl jsem vchodové dveře a zůstal venku.
Domek mám tak zajištěný, že bez rozbití izolačního dvojskla nebyla vůbec šance se dostat dovnitř. Žena měla přijet za dvě hodiny autobusem. Naštěstí jsem měl venku druhé auto které jsem před tím zkoušel nastartovat a klíčky zůstaly v autě. Potřebné dvě hodiny jsem potom strávil v autě. Jinak bych musel navštívit sousedku.

A ještě jedna příhoda. Byl jsem autem se ženou doma na Šumavě 130 km od domova. Žena odjela domů vlakem s tím, že já tam ještě nějaký den pobudu a budu se poflakovat po kopcích. Když žena odjela, jel jsem pro benzín. Pak jsem si dával věci do auta a klíčky od auta s dálkovým ovládáním jsem měl v ruce. Při ukládání věcí jsem nechtěně zmáčkl ovládání a auto zamkl. Klíčky jsem položil na sedadlo , zavřel dveře a bylo vymalováno. Bez rozbití skla se do auta nedostaneš. Náhradní klíčky samozřejmě odvážela žena sebou domů. Následoval telefonát ženě, která po asi tříhodinovém cestování právě dorazila domů. Žena se otočila a jela zpět na Šumavu s náhradníma klíčkama. Také jsem to přežil !!!!! Po této příhodě jsem si nechal udělat třetí klíče, které vozím v tajné schránce přístupné z venka vozu !!!!

badisko

no odpovedel jsis sam …

Drap

Skleroza je svinstvo!

pusinka50

barbakane, to snad ani nemůžeš myslet vážně. Já už mám s pamětí taky velkej problém, ale zapomenout manželku na balkoně......u­suzuji, že to možná nebylo dneska první pivo nebo si musíš vymyslet nějaký vážný důvod, proč jsi na manželku zapoměl, který mě ale momentálně nenapadá, na to snad není ani co říct a ani smajlíka nemůžu napsat, chudák manželka, udělej jí rychle čaj s rumem

Alesh

Jsi! to nevíš, že je obleva? 🙂

anonym

nejsi, má u sebe mít telefon, aby ti mohla zavolat, že je zavřená 🙂 v seznamu pochopitelně všechny kámoše z hospody, kdybys ho neměl ty 🙂

radce

Ano. Vracet se z pivka „po necelé hodině“ je opravdu nesmysl! 🙂
Ale vážně, hlavně že to dobře dopadlo !

bolak

Ale nakonec sis vzpomněl že v bytě něco schází, a za to by měla bejt ráda!

anonym

Barbakane, na to ti odpoví manželka, až rozmrzne.

Ladič pian

To je pěkné. Připomíná mi to příhodu z nekonečného seriálu Tlučhořovic rodinka kde manželé vyhráli zájezd na Slovensko. Tam manžel dal Boženě lyže ač nikdy nelyžovala a strčil do ní. Jela tři dny než ji zavalila lavina. Potom brečel a šel se opít. Když zazvonil zvonek, nabyl sebevědomí a jak kráčel ke dveřím, říkal, já se bez ní obejdu, kde se asi toulala. Ale za dveřmi byl jen agent se psem.

briketka10

Nanifaku,
vystihls to přesně, mobil
nikdy z ruky nedávám :))

briketka10

to je pořád málo ..

anonym

iceT, tak to ne! Ona mne zavře, ale kytici a čokoládu mi určitě nedá! 🙂

iceT

ale tož,když uvidí,že to myslíš vážně,tak se třeba podělíte,no…:-)

anonym

Už ji dýchám na zátylek, nabídl bačkory a snad ji rozehřeji v p.....

pusinka50

barbakane, doufám, že jsi jí v postýlce „dýchal na zátylek“ dostatečně dlouho a že „při tom“ i rozmrzla:-) 😁

anonym

třikráááááááá­áááááát! 🙂

briketka10

Aááááááááááááách ! :)