lerak14

nejsem hasič ale hodně těm chlapům fandím je to elita národa-souhlasíte?

a stát ještě jim bere peníze místo aby JIM přidal je to smutné

Nejlepší odpověď
ReHu

Vážim si toho povolání i těch, kteří to dělají. Jsou vlastně u všech průšvihů.

Další odpovědi
rybíz

Máte naprostou pravdu. U nás se šetří vždy na nepravých místech. P.S.já bych to nedělal, ani kdyby mi přidali. Být u všeho, v noci, v mrazu, v horku, a ještě seškrabávat lidské ostatky ze silnic apod.

salsa verde

Já souhlasím naprosto. Uvažovala jsem že kdyby se nějak vyhlašovala OSOBNOST ROKU tak každopádně je to u mně HASIČ.

zdeny

Jsem stejného názoru , nikdo si nezaslouží větší úctu a ocenění než hasiči .
Samozřejmě i lékaři .

oskar

Také s Vámi souhlasím.