Avatar uživatele
Elfka Andy

Nejsem divná?

Poslední dobou dost přemýšlím nad tím, jestli nejsem divná. V dnešní době má každý twitter, instagram, facebook a takové ty další blbosti. Facebook mám, ale jen na psaní s kamarády, popřípadě na přihlašování na různé stránky. Ve škole jsou všichni celou hodinu i přestávku na „dotykáčích“ a já mám starý klávesničák a chytrý telefon nebo jak se tomu říká ani nechci. Nebo taky tohle – holky se teď, v těch 10 stupních (nevím jak u vás ale u nás je 10 stupňů) navlíkají do sukýnek a tílek, fakt to nechápu. Nebo jsou strašně moc namalovaný.. No prostě si připadám jak z jinýho světa, baví mě luštit osmisměrky a sudoku, mí stářníci hrají hry na mobilech a playstationech, já fotím pro sebe pro zábavu přírodu, oni každých 5 minut dělají „selfíčka“ a postujou to na instagram atd. Nejsem fakt divná? A klukům se tohle líbí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? bolak, zjentek, jirka F, anonym, lejdy.můn před 3121 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Položme se na otázku – kdo je divný?
Ten, kdo se chová odlišně (a nepochopitelně) – a koho je míň…
A vůbec nezáleží na tom, zda je jeho chování společnosti nějak nebezpečné či prospěšné (na tom, zda je nebezpečné nebo prospěšné danému jedinci – už vůbec nesejde)…
😉
Takže – přestože se chováš třeba z mého pohledu soudně, jsi divná – protože ve tvé společenské skupině jsi naprosto ojedinělá…
😉
Ale nic si z toho nedělej – řiď se vlastním uvážením a buď spokojená – být součástí stáda je děsně nudné…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jsi úplně normální narozdíl od těch blbek co jsou u vás.
Ideály v selfíčkách a brouzdání po netu budoucnost nehledej.
Buď jaká jsi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

A co chceš slyšet? Že jsi vyjímečná a takových že je jako šafránu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

ne, jsi jiná, voni jednou taky zestárnou a nebudou stíhat změny, inovace, budou připadat si zcela nemožní…nemám TV, auto, mobil mám z bazaru, PC poskládal si z dílů sám a jsem navýsost spokojen s tím co mám, hodně však čtu a přemýšlím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Frogman

Ty jsi můj člověk…! Mám to podobně, až na to, že já většinu ‚života‘ trávím na pc… :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

normální je bejt ovce, tak jestli ti vadí že nejseš ovce, tak ano, nejseš normální..

vem si třeba takový německo za 2. světový války, tehdá bylo zase normální udávat a zabíjet židy, ďála to většina, tak to bylo normální (=běžné=předsta­vující normu) > http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/nor­malni ale to že něco dělá většina ještě neznamená že je to tak správně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

no jestli nejseš lesbička, tak divná nejseš ..představ si, že někdy podobný pocity řeší i lesby ..no prostě paradox ..akorát ta poslední věta je jim fuk ;q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bullner

Divná? No, já sbírám nože ale připadám si normální :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Elfka Andy

barbakan – Ne, jen mě zajímá co si o mě myslíte O.o Protože si fakt připadám jak z jiný planety.. Nechápu lidi co takhle reagujou -_-

před 3121 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

taky že seš z jiný planety (, ale z tý lepší..)

před 3121 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek