Nejsem divná?

Poslední dobou dost přemýšlím nad tím, jestli nejsem divná. V dnešní době má každý twitter, instagram, facebook a takové ty další blbosti. Facebook mám, ale jen na psaní s kamarády, popřípadě na přihlašování na různé stránky. Ve škole jsou všichni celou hodinu i přestávku na "dotykáčích" a já mám starý klávesničák a chytrý telefon nebo jak se tomu říká ani nechci. Nebo taky tohle - holky se teď, v těch 10 stupních (nevím jak u vás ale u nás je 10 stupňů) navlíkají do sukýnek a tílek, fakt to nechápu. Nebo jsou strašně moc namalovaný.. No prostě si připadám jak z jinýho světa, baví mě luštit osmisměrky a sudoku, mí stářníci hrají hry na mobilech a playstationech, já fotím pro sebe pro zábavu přírodu, oni každých 5 minut dělají "selfíčka" a postujou to na instagram atd. Nejsem fakt divná? A klukům se tohle líbí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Položme se na otázku - kdo je divný?
Ten, kdo se chová odlišně (a nepochopitelně) - a koho je míň...
A vůbec nezáleží na tom, zda je jeho chování společnosti nějak nebezpečné či prospěšné (na tom, zda je nebezpečné nebo prospěšné danému jedinci - už vůbec nesejde)...
;-))
Takže - přestože se chováš třeba z mého pohledu soudně, jsi divná - protože ve tvé společenské skupině jsi naprosto ojedinělá...
;-)
Ale nic si z toho nedělej - řiď se vlastním uvážením a buď spokojená - být součástí stáda je děsně nudné...
;-)

Další odpovědi:

Jsi úplně normální narozdíl od těch blbek co jsou u vás.
Ideály v selfíčkách a brouzdání po netu budoucnost nehledej.
Buď jaká jsi.

Zlatý

A co chceš slyšet? Že jsi vyjímečná a takových že je jako šafránu?

Stříbrný

ne, jsi jiná, voni jednou taky zestárnou a nebudou stíhat změny, inovace, budou připadat si zcela nemožní...nemám TV, auto, mobil mám z bazaru, PC poskládal si z dílů sám a jsem navýsost spokojen s tím co mám, hodně však čtu a přemýšlím...

Bronzový

Ty jsi můj člověk...! Mám to podobně, až na to, že já většinu 'života' trávím na pc... :DD

Zlatý

normální je bejt ovce, tak jestli ti vadí že nejseš ovce, tak ano, nejseš normální..

vem si třeba takový německo za 2. světový války, tehdá bylo zase normální udávat a zabíjet židy, ďála to většina, tak to bylo normální (=běžné=představující normu) > http://slovnik-cizich-slov.abz .cz/… ale to že něco dělá většina ještě neznamená že je to tak správně

Zlatý

no jestli nejseš lesbička, tak divná nejseš ..představ si, že někdy podobný pocity řeší i lesby ..no prostě paradox ..akorát ta poslední věta je jim fuk ;q

Pokročilý

Divná? No, já sbírám nože ale připadám si normální :D

Diskuze k otázce

Elfka Andy

barbakan - Ne, jen mě zajímá co si o mě myslíte O.o Protože si fakt připadám jak z jiný planety.. Nechápu lidi co takhle reagujou -_-

Zlatý

bolak

taky že seš z jiný planety (, ale z tý lepší..)

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.