Elfka Andy

Nejsem divná?

Poslední dobou dost přemýšlím nad tím, jestli nejsem divná. V dnešní době má každý twitter, instagram, facebook a takové ty další blbosti. Facebook mám, ale jen na psaní s kamarády, popřípadě na přihlašování na různé stránky. Ve škole jsou všichni celou hodinu i přestávku na „dotykáčích“ a já mám starý klávesničák a chytrý telefon nebo jak se tomu říká ani nechci. Nebo taky tohle – holky se teď, v těch 10 stupních (nevím jak u vás ale u nás je 10 stupňů) navlíkají do sukýnek a tílek, fakt to nechápu. Nebo jsou strašně moc namalovaný.. No prostě si připadám jak z jinýho světa, baví mě luštit osmisměrky a sudoku, mí stářníci hrají hry na mobilech a playstationech, já fotím pro sebe pro zábavu přírodu, oni každých 5 minut dělají „selfíčka“ a postujou to na instagram atd. Nejsem fakt divná? A klukům se tohle líbí?

Nejlepší odpověď
gecco

Položme se na otázku – kdo je divný?
Ten, kdo se chová odlišně (a nepochopitelně) – a koho je míň…
A vůbec nezáleží na tom, zda je jeho chování společnosti nějak nebezpečné či prospěšné (na tom, zda je nebezpečné nebo prospěšné danému jedinci – už vůbec nesejde)…
😉
Takže – přestože se chováš třeba z mého pohledu soudně, jsi divná – protože ve tvé společenské skupině jsi naprosto ojedinělá…
😉
Ale nic si z toho nedělej – řiď se vlastním uvážením a buď spokojená – být součástí stáda je děsně nudné…
😉

Další odpovědi
anonym

Jsi úplně normální narozdíl od těch blbek co jsou u vás.
Ideály v selfíčkách a brouzdání po netu budoucnost nehledej.
Buď jaká jsi.

anonym

A co chceš slyšet? Že jsi vyjímečná a takových že je jako šafránu?

lexx

ne, jsi jiná, voni jednou taky zestárnou a nebudou stíhat změny, inovace, budou připadat si zcela nemožní…nemám TV, auto, mobil mám z bazaru, PC poskládal si z dílů sám a jsem navýsost spokojen s tím co mám, hodně však čtu a přemýšlím…

Frogman

Ty jsi můj člověk…! Mám to podobně, až na to, že já většinu ‚života‘ trávím na pc… :DD

bolak

normální je bejt ovce, tak jestli ti vadí že nejseš ovce, tak ano, nejseš normální..

vem si třeba takový německo za 2. světový války, tehdá bylo zase normální udávat a zabíjet židy, ďála to většina, tak to bylo normální (=běžné=předsta­vující normu) > http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/nor­malni ale to že něco dělá většina ještě neznamená že je to tak správně

zjentek

no jestli nejseš lesbička, tak divná nejseš ..představ si, že někdy podobný pocity řeší i lesby ..no prostě paradox ..akorát ta poslední věta je jim fuk ;q

Bullner

Divná? No, já sbírám nože ale připadám si normální :D

Elfka Andy

barbakan – Ne, jen mě zajímá co si o mě myslíte O.o Protože si fakt připadám jak z jiný planety.. Nechápu lidi co takhle reagujou -_-

bolak

taky že seš z jiný planety (, ale z tý lepší..)