DoctorWho

Nejrychlejší uploud videa, kde?

Kde můžu nejrychleji nahrát video ,poté zkopírovat jeho html adresu a hodit to video na můj blog?
Doplňuji:
badisko : je mi jasné, že jde o inrernet, ale uploud bych měl mít asi 4mb ,ale když chci něco uploudnout tak mám pod 10kb per sec.

Odpovědi
arygnoc

pokiaľ sa jedná o vaše video, uložto je ideálnym riešením, prípadne rorrent.

ale to iba pokiaľ sa jedná o VAŠE video (myslím autorsky).
Doplňuji:
upload je väčšinou (vždy:) pomalší ako download (napr pri 30 mb/s download je upload asi 200 kb/s).

badisko

upload stejne jako download zavisi hlavne na poskytovateli site …pokud ma pomaly upload tak s tim nic nenadelas … nestaci ti youtube.com.. nahravat muzes prez noc kdyz jdes chrnet …:D
Doplňuji:
jeste.. nahraj.to ale to je omezene

Rohlik

Já bych ti doporučil https://vimeo.com/