Blecha

nejpopuláurnější …

jaké otázky se řadí mezi nejpopulárnější

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Je to podle počtu odpovědí, označení hvězdičkama tam nehraje roli… Chtělo by to nějak spojit, jen podle odpovědí to není zrovna spravedlivé.

Další odpovědi
anonym

Těžko říct.Nejpopulár­nější… Na pravé straně je rubrika OTÁZKY s podtitulem „Mohlo by vás zajímat“. Tak snad takhle?

panenka

řekla bych že jsou to kategorie s více otázky.Kategorie která má více stránek, je nejpopularnější zkuste se podívat a uvidíte.

anetadela1

Já jsem to pochopila tak, že jsou to ty, které mají nejvíce odpovědí. Takže nejpopulárnější je tykání-vykání, má 30 odpovědí. A tak dále.....

Michal

Ty,které jsou překvapující a neřeší lékařské problémy a otázky ,které vyžadují právníka.Ačkoli jsem byl velmi strohý a nepříjemný ,raději mám otázku „Koho budete volit? než otázku typu“ "Máme chalupu, sestra se rozvedla ,ale z manželské smlouvy vyplývá,že budou mít podíl i děti? Co si o tom myslíte,poraďte.