Vicki

Nejoblíbenější jídlo.

Jaké je Vaše nejoblíbenější jídlo?

Nejlepší odpověď
Jahoda

No, bude to asi kuřecí řízek s hranolkama. Ale jelikož je toto jídlo hodně tučné, tak si ho dám jednou za čas. A to si ho vychutnávám jak nejlépe umím! :) A ještě u mě vítezí pizza.

Další odpovědi
quentos

už dlouhá léta nedám dopustit na pizzu, nejlépe podomácku. Btw kdo z vás ví, že se jedná o původně řecký pokrm, nikoli italský? Holt měl ale kdysi jeden Řek blbej nápad rozjet s ní svůj kšeft v Itálii a za megaúspěch zaplatil tím, že se na Řecko v tomto ohledu totálně zapomnělo…

afro.minerva

Moje nejoblíbenější jídlo je obalovaný květák s bramborovou kaší. Vzhledem k tomu, že můj manžel květák komplexně nesnáší a navíc kojím, tak jsem ho už neměla téměř rok. Ale hned jak odstavím maličkou, tak si ho udělám i s tou kaší. A manželovi udělám vepřovej řízek. Už se na to těším měsíce.

anonym

Komunista,př. soc. demokrat.
Nejlépe ve vl. šťávě.
Vážně- už jsem dlouho,dlouho neměl tatarský
biftek.

Džanička

Já miluji svíčkovou na smetaně,ražniči s hranolkama a domácí tatarkou,kuře a krůtu na všechny způsoby,bramborový salát s kaprem,bram­borovou kaši,různé ryby,houbové řízky,žampiony,čer­stvé pečivo,tvarohové buchty,koblihy,buchtič­ky s krémem a další hlavně česká jídla.

Klarisa

Na prvním místě je kapr,pak kuře a nakonec smažený sýr.

Jakub

Pomelo.

anetadela1

Bramborová kaše (kterou si udělám sama) + kuřecí řízek.
Ovšem když jsme v restauraci, tak si pokaždý dám krokety s kuř. masovou směsí na jakýkoliv způsob.

Gabilka

Chutná mi mrkvová polévka s nudlemi a vejcem :)
Jinak asi řízek s kaší :)

panenka

smažený hermelin s hranolkama ,čína s rýží a oblohou,smažený syr s bramb.salátem je tych jidel mnoho co mám ráda

lorja

Bramborový placek plněný kuřecím masem a zeleninou.

elektrikář

Kuřecí řízek s bramborovou kaší a kousek citronu jak se to podávalo dřív, V restauracci jsem odmítl zeleninovou oblohu tak mi jej přinesli posypaný porkem.