Bronzový

Nejoblíbenější jídlo.

Jaké je Vaše nejoblíbenější jídlo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No, bude to asi kuřecí řízek s hranolkama. Ale jelikož je toto jídlo hodně tučné, tak si ho dám jednou za čas. A to si ho vychutnávám jak nejlépe umím! :) A ještě u mě vítezí pizza.

Další odpovědi:

Zlatý

už dlouhá léta nedám dopustit na pizzu, nejlépe podomácku. Btw kdo z vás ví, že se jedná o původně řecký pokrm, nikoli italský? Holt měl ale kdysi jeden Řek blbej nápad rozjet s ní svůj kšeft v Itálii a za megaúspěch zaplatil tím, že se na Řecko v tomto ohledu totálně zapomnělo...

Bronzový

Moje nejoblíbenější jídlo je obalovaný květák s bramborovou kaší. Vzhledem k tomu, že můj manžel květák komplexně nesnáší a navíc kojím, tak jsem ho už neměla téměř rok. Ale hned jak odstavím maličkou, tak si ho udělám i s tou kaší. A manželovi udělám vepřovej řízek. Už se na to těším měsíce.

Komunista,př. soc. demokrat.
Nejlépe ve vl. šťávě.
Vážně- už jsem dlouho,dlouho neměl tatarský
biftek.

Bronzový

Já miluji svíčkovou na smetaně,ražniči s hranolkama a domácí tatarkou,kuře a krůtu na všechny způsoby,bramborový salát s kaprem,bramborovou kaši,různé ryby,houbové řízky,žampiony,čerstvé pečivo,tvarohové buchty,koblihy,buchtičky s krémem a další hlavně česká jídla.

Pokročilý

Na prvním místě je kapr,pak kuře a nakonec smažený sýr.

Pokročilý

Pomelo.

Bronzový

Bramborová kaše (kterou si udělám sama) + kuřecí řízek.
Ovšem když jsme v restauraci, tak si pokaždý dám krokety s kuř. masovou směsí na jakýkoliv způsob.

Chutná mi mrkvová polévka s nudlemi a vejcem :)
Jinak asi řízek s kaší :)

Zlatý

smažený hermelin s hranolkama ,čína s rýží a oblohou,smažený syr s bramb.salátem je tych jidel mnoho co mám ráda

Bronzový

Bramborový placek plněný kuřecím masem a zeleninou.

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Kuřecí řízek s bramborovou kaší a kousek citronu jak se to podávalo dřív, V restauracci jsem odmítl zeleninovou oblohu tak mi jej přinesli posypaný porkem.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.