Pavel1212

Nejoblíbenější film?

Jaký je Váš nejoblíbenější film – ze zahraničí a z Česka? U kterého se pořádně pobavíte, že večer ani usnout nemůžete?
Doplňuji:
Ano, nevšiml jsem jsi, že jsem zde zadal stejnou otázku. Omlouvám se 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Pavle, tato otázka byla položena asi před 2 –3 dny. Odpovědělo 11 uživatelů, možná se přidají další.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-vas-nejoblibenejsi-film

Další odpovědi
rynek878

U mne to je „S tebou mne baví svět“

anonym

Zahraniční film „7 statečných“ jsem viděl snad každý rok jednou a to od doby,co byl uveden poprvé v našich kinech a proto je to můj nejoblíbenější zahraniční film a ten český(českoslo­venský) je bezesporu jakýkoliv film z Vlastou Burianem!

martina1

Je jich opravdu hodně.U nás záleží podle momentální nálady.Z Český ch bych vybrala Na samotě u lesa nebo Škola základ života.A ze zahraničních mám ráda Anna a král nebo Přežili jsme Ardeny.

iwetax

Zahraniční: Zrůda , domácí: Sametoví vrazi

Earl Sin

Copak je to za vojáka
Polární Expres
Vybíjená