ANGET

Nejnovější odpovědi?

Chybí vám tady kategorie NEJNOVĚJŠÍ ODPOVĚDI ? někdo odpoví na otázku mnoho týdnů zadanou a většinou si ji přečte jen ten kdo otázku zadal …

Odpovědi
led

Jestvuje možnosť naprogramovať stránku, aby ako úvodnú stranu ukazovala najnovšie príspevky či už otázky, alebo aj odpovede. Ako ďalšiu kategóriu ukázať najnovšie otázky. U registrovaného užívateľa ukázať pri nicku počet nových reakcií (od posledného prihlásenia) na jeho príspevky aj s možnosťou odskoku na konkrétnu reakciu.
Pre záujemcov,vidieť, vyskúšať ponúkam napríklad stránku: http://www.czpo­radna.cz/
(ktorá je momentálne vo výstavbe)
Doplňuji:
Váš návrh i otázku k stránke však smerujte adminom.