Helena114

Nejníže položené místo světa?

Není to žádný domácí úkol, ani soutěž!!! Jsem věřící a nelžu a ti co tomu nevěří mají smůlu! Mimochodem neodkazujte mne na google nikde jsem to tam nenašla. Díky.

Nejlepší odpověď
www

Abys přesvědčila, že to není DÚ, vykřičníky nepomohou 😁
Ve tvých letech se zajímáš ve volném čase určitě o něčem zcela jiném, což ti přeji 😁

Další odpovědi
melanie

Mariánský příkop

zjentek

jak ne gúgl, tak wiki to jistí:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vel­k%C3%A1_p%C5%99%C3%AD­kopov%C3%A1_pr­opadlina
Doplňuji:
..a tady je hezký článek:
http://www.hed­vabnastezka.cz/ze­me/asie/izrael/3057-mrtve-more-nejnizsi-misto-sveta-milan-kulhanek/

MichalTy

Zemské jádro

Kelt

Dalo by se diskutovat, co se má tímto místem chápat. Zda Mariánský příkop, který je v moři a kam nikdo nevstoupil, nebo Mrtvé moře, kam přijíždí ročně mnoho turistů,

knedlik123

Rekl bych, ze to bude Mrtve more v Izraeli, je asi 400m pod urovni morske hladiny ( muj odhad)

nonnel

Na souši je to úroveň mořské hladiny a celkově to je Mariánský příkop, který má bez pár desítek metrů 12 km hloubku. Připočti si k tomu ještě výšku 8842 m (Mount Everest) a je to pěkná sumička. Kam se to ale hrabe na Mars. Tam nejvyšší hora má 25 000 m. Je to sopka Olympus. Je to nejvyšší hora ve Sluneční soustavě.

marci1

Mrtvé moře a pokud by Tě zajímalo nejnižší položené město, tak je to Jericho.

Quimby

Nevim co s tim má společnýho, že jsi věřící a proto nelžeš- to nedává smysl.
Nejspíše Mariánský příkop, ale těžko říct je spousta jeskynní na souši o kterých se toho ví strašně málo, možná je i nějaká pod vodou.

marci1

Mariánský sloup je nejhlubší místo světa.

zjentek

že jsi dala melanii bod znamená, že ses ptala na nejhlubší místo světa?