zjentek

Který inzertní portál je nejnavštěvovanější?

Kde najdu ty statistiky návštěvnosti a kvality inzertních webů? Znáte nějakej „nej“? A je dobrý podávat inzerci na tu „nej“ stránku? A dá se těm grafům věřit? Není v tom nějaká finta?
P.S. aukce mě nezajímaj, jen inz., dík

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že nejnavštěvovanější všeobecnou inzertní stránkou je Bazos. cz .

"Rok 2015
Na stránce je uvedené 839.527 inzerátů, za 24 hodin 44.319 – stále narůstá.
Inzerující země: Česká republika, Slovensko, Německo, Rakousko.!

"Návštěvnost Bazos.cz se dle Toplist.cz pohybuje kolem 200 000 návštěv­níků/den, dle Netmonitoru 100 000 RU/den.

Denně se na Bazoš přidá kolem 20 000 nových inzerátů. Oproti konkurenci se snažíme stavět na maximální přehlednosti a jednoduchosti."

http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:9D38t6Y­Ih8kJ:www.bazos­.cz/kontakt.php+&cd=1&h­l=cs&ct=clnk&gl=cz

Ještě jsem našla statistiku návštěvnosti
http://www.kur­zy.cz/netmoni­tor/bazos-cz

Srovnání s Hyperinzercí, Sbazarem – vede Bazos.cz

http://www.kur­zy.cz/netmoni­tor/bazos-cz;sbazar-cz;hyperinzerce-cz

Dole na stránce srovnání s některými dalšími stránkami
http://www.kur­zy.cz/netmoni­tor/bazos-cz

Podle tohoto srovnání vchází Bazos jako nejnavštěvovanější.
Různé zdroje – různé informace.

Další odpovědi
briketka10

Na Googlu jsem našla Nejkvalitnějších inzertních
portálů hodně mrkni se na ně :
https://www.go­ogle.cz/search?sa­fe=strict&q=nej­kvalitn%C4%9Bj%C5%­A1%C3%AD+inzer­tn%C3%AD+port%C3%A1l+&oq­=nejkvalitn%C4%9Bj%C5%­A1%C3%AD+inzer­tn%C3%AD+port%C3%A1l+&gs­_l=serp.12...3224­.23091.0.27524­.29.27.1.0.0.0­.821.5789.3-9j3j1j1.14.0.­...0...1c.1.64­.serp..20.9.3601­.wY9ctlOkYSU

bolak

Kdysi už jsem to taky hledal.

http://www.to­plist.cz/inzer­ce-reklama
http://navrcho­lu.cz/Zebricek/Ob­chod-sluzby-vyroba/Obchod/Ba­zary-inzertni-servery/2015/09/

Ještě jedna věc, když pominu všechny ty statistiky co uvádím, tak z vlastní zkušenosti vím, že vždycky když jsem dával na internet nějaký inzerát (a dal jsem ho všude kam se dalo), tak nejvíce lidí se mi vždycky ozvalo z Sbazaru.

Lamalam

Statistiky kvality neznám. Statistika návštěvnosti je obchodním tajemstvím, od návštěvnosti se odvíjí cena reklamy a nikdo jí jen tak nezveřejní. Hrubý odhad návštěvnosti můžeš najít třeba na TopListu (za předpokladu, že tam daný web je). Já jsem tam našla jenom hyperinzerci, u nich je udávaná návštěvnost okolo 95 000 denně. Ale tyhle statistiky se dají velice snadno zfalšovat, přesné číslo může dát jenom GoogleAnalytics a to nikdo soudný nezveřejní, tyto údaje se předkládají pouze obchodním partnerům.

ReHu

V současné době myslím – bazoš.cz

anonym

naprivat.cz

Vojtěch Král

Příspěvek smazán administrátorem.

Mintel Marek

Vánoční půjčka nabízí, nabízíme vám velmi speciální, rychlé a snadné půjčky od 10 000 Kč do 180 000 000 Kč s úrokovou sazbou 3 %. S touto koncoroční půjčkou můžete dobře oslavit Vánoce a nadělit hezké dárky svým dětem a sousedům, pro více informací kontaktujte: Markovaruzena09@gmail.com

Mintel Marek

Vánoční půjčka nabízí, nabízíme vám velmi speciální, rychlé a snadné půjčky od 10 000 Kč do 180 000 000 Kč s úrokovou sazbou 3 %. S touto koncoroční půjčkou můžete dobře oslavit Vánoce a nadělit hezké dárky svým dětem a sousedům, pro více informací kontaktujte: Markovaruzena09@gmail.com

Dana solcova

SVĚDECTVÍ MÉ ÚSPĚŠNÉ PŮJČKY

Jmenuji se Fineko Dana z Praha Česká republika, na této stránce jsem narazil na tohoto poskytovatele půjčky a rozhodl jsem se kontaktovat jeho e-mail, byl jsem překvapen, když jsem mu dal dokument, o který požádal, najednou mi byla schválena půjčka 350 000 Kč, takže jsem nikdy nevěřil, že to všechno může fungovat. Byla mi připsána půjčka ve výši 350 000 Kč, prosím poraďte každému, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tohoto soukromého věřitele s žádostí o půjčku prostřednictvím e-mailu: rousovapetra79@gmail.com

annas

Ad bolak, to mě překvapilo. Nemyslím rok 2005, ale letošní rok. Vsadila bych na Bazos.c. 🙂

bolak

Teď se nějak ztrácím, na co reaguješ? (rok 2005) 🙂

annas

Ten první odkaz je z r. 2005. V tom letošním není Bazos, ale číslo, které server uvádí, je vyšší než má první v žebříčku.
Čert ví, jak to měří.

anonym

briketka10 – hej, briketo za molion, co je na tom pravdy, že uprchlíci budou pobírat podporu bezpracně, až 19 ooo,–kč?budou si moci dovolit navštěvovat i specialtabá­ček?…http://www­.lekarna.cz/?gclid=C­jwKEAjwkK6wBRCcoK_­tiOT-zFASJAC7RAriU­BY2clPt0_XRkIW­x83_gFKtGmus9RvzX1Uv2LKvO-RoCpIXw_wcB

morik5

V poslední době jsem začal využívat tento inzertní portál, využit i jako bazar – https://inzer­cenaklik.cz/.