Nejmensi kucharska kniha v CR?

i ve svete,vite kolik meri a kdy byla vydana?
Doplňuji:
Sotek-kucharska

Nejlepší odpověď
annas

Nejmenší kuchařská kniha na světě je pravděpodobně v jižním Tyrolsku. Jmenuje se „Co se jí a pije v Tyrolsku“ a recepty v ní uvedené sesbíral kuchař a majitel restaurace v Terlanu Josef Theiner. Minikniha má rozměry 20×20 mm, byla vytištěna v roce 1984 v nákladu 200 exemplářů.

Druhou nejmenší kuchařskou knihu na světě mají pravděpodobně v jedné benátské restauraci. Má rozměry 23 × 21 milimetrů a na 136 stranách obsahuje na 100 receptů klasické benátské kuchyně. doklad 26.4.1985

Wiener Kochbuch čili Vídeňská kuchařka z roku 1906 je zřejmě nejmenší
kuchařkou v ČR a pravděpodobně i jednou z nejmenších kuchařek na světě. Její
rozměry jsou 24×22 mm a je vázána v kovových deskách, patrně z tepaného stříbra.

Podle stránky Dotazy a odpoovědi od Josefa Vašáka.

Další odpovědi
aramah

23×21 mm. 136st. (google)