bolak

Nejlevnější volání na pevnou z mobilu

Co a u koho koupit za simkartu, abych měl levné volání na pevnou?

Volám prakticky výhradně na pevnou, pár hovorů do měsíce, takže paušál by asi nepřipadal v úvahu, to by se nevyplatilo. Spíš něco jako má oskar ty normální simkarty na dobití, akorát že zvýhodněný volání na pevnou linku.

Je něco takovýho k sehnání?

Nejlepší odpověď
tom004

U o2 a můžeš mít volání v rámci sítě gratis. Informuj se na jejich prodejně.

Další odpovědi
dudu

Na pevné linky volám přes SKYPE. V korunách si zde zaplatím kredit ve výši 5-ti eur /nejmenší možná taxa/ a poté v pohodě volám kde je mně libo. Po Česku stojí první minuta něco málo přes korunu a každá další pak necelých 50 haléřů. Co více si přát.

bolak

dudu: já se ptal na normální tarif, z mobilu… mám starou nokii bez internetu, na to skype nedostanu

tom004: psal sem jim, tak uvidíme jestli do vánoc odpověděj