Lenjička

Nejlevnější kino v Praze

Ahoj, chtěla bych si zajít na HP 7/2 a nemohu nikde najít cenníky jednotlivých kin. Znáte nějaké akce (třeba myslím, že bývalo úterý někde levnější) pražských kin? A chci jít pouze na anglický film s titulky 🙂

Nejlepší odpověď
Ella

cinema city – 169 kč dospělý/129 kč student, normální promítání, žádné 3D, akorát nevím jestli promítají v eng s titulkami, mi měli hned premiérový den dabing… mají tam akorát levné pondělky – normální film za 129 kč pro dospělého – Flora, Zličín

V Palace Cinemas jsou ceny stejné, i to „levné pondělí“ mají. Jé a koukám že mají výběr i filmu s titulky „T“, což CC nemají…

kapka

Nejlevnější kino je… No schválně, jestli to uhodnete. Je jen pro jednoho, je tam tma a musí se tam stát. Tak to aspoň říká můj manžel. 😁