vivatisCZ

Nejlevnější dovolená v Dubaji?

Dobrý den, hledám nějaký hotel v Dubaji mám jednoduché podmínky, musí být v Dubaji a musí tam být all inclusive. Děkuji moc. 🙂

Odpovědi
HonzikPernik

v chorvatsku je to lepší

MonkeyKing

Chorvatsko na Dubai nemá, musim tě zklamat, ale asi žádný levný hotel nenajdeš!
Spíš někde poblíž v nějakém městě, ovšem pokud nechceš být unesen, tak bych to nezkoušel. Raději hledej levnou letenku – zde za 1 800,– http://www.pe­likan.cz/flig­htcalendarresul­tsprices.aspx?cal=4

To jde, ne ;)

leRower

Levný težko, ale s Emirates jsou tam letenky ta slušnou cenu. Hotel doporučuju Movenpick nebo Ramada.