klob1

Nejlevnější a nejspolehlivější kurýrní služba?S pojištěním do 9000kč.Znáte,nebo máte dobrou zkušenost?

Potřebuji poslat vadné zboží zpět 3ks balíků,zesilovač a dvě reprobedny.Váha reprobedny max.19kg rozměr 97,5×43,5×42cm.Váha zesilovače max 13,92kg rozměr balení 45×79×41cm.Jedná se o cestu Kostelec nad Orlicí – Praha Děkuji.

Odpovědi
brillant

Opakovaná vaše otázka. Opakování otázek je porušení kodexu uživatele.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nejlevnejsi-a-nejspolehlivejsi-kuryrni-sluzba-s-pojistenim-do-9000kc-znate-nebo-mate-dobrou-zkusenost