Nejlepsi zazitek vaseho zivota ? -iv-

Doplňuji:
Tome , zaroven uz tady tedy vsichni vime , jaky mela nejkrasnejsi zazitek v zivote i vase pani. ! 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
barnajka

Pochopení smyslu života. Zážitek k nezaplacení, opravdu! :)

Další odpovědi
tom004

Vynechám,obvyklé odpovědi.Pro mne,to byl den,kdy mi bylo dovoleno,nezů­častnit se,rodiné dovolené v Egyptě.Těch 14 dní doma,to se nedá,ani popsat.Prostě,NÁD­HERA. :)
Doplňuji:
Ani na chvilku,jsem nezapochyboval,že na to okamžitě přijdete.A,nemusím dodávat,že se snažím,aby si ten skvělý zážitek,zopako­vala,co nejčastěji. 🙂

dědapetr

Narození vnoučat.

anonym

Jakou verzi chceš?
Virtuální – zasnoubení s iv,
reálný – narození prvorozené dcery.
(Znamenal přelom v mém životě, který trvá dodnes).

dudu

Jednoznačně se jedná o maturiční večírek v červnu roku 1968., seděl jsem hrubo po půlnoci na terase restaurace Myslivna nad rozzářeným Brnem, nohy na zábradlí, vedle sebe whisky s ledem, něžně objímal milovanou spolužačku a věřil, že nejen nám oběma patří svět. Velmi brzy se ukázalo, že to bylo jen krátké mámení a klam, ale věřte krásně se na to i po mnoha létech vzpomíná.

Bublinnka

Jízda na horské dráze (105 km/h) :)

jendahun

Asi deset let,co jsem jezdil po republice na kole v devadesátých letech.