tomborova

Nejlepší vtip?

Nejlepší odpověď
zjentek

proč chodí policajti ve dvou? Protože jeden nikdy neví..
( no dobře,no tak nebyl nejlepší:))
Doplňuji:
mami,maminko,ma­minečko,kdy už budou váánocéé? I ty hloupá, hloupoučká,ty máš přece rakovinu.
(nee,tak ten taky ne)

Další odpovědi
Elk

Neruš – spím!
Doplňuji:
V K. Varech upadla dívka z kola a rusák jí říká: Upala děvuška, upala, da,da…
Upadla, vole, ale nedá!
Ježíš kristus má 30. narozeniny a Josef s Marií přemýšlí, co mu dát. Josef říká : On ještě neměl ženskou, tak mu nějakou pozveme.
Ježíš přijde domů, tak mu říkají, aby šel do ložnice.
Za chvilku křik, holka nahatá vyběhne, tak jdou do ložnice a Ježíš na to :
Přišel jsem sem, holka nahatá, nohy roztažený, tak jsem přiložil ruku.....
…a rána se zacelila.
…teď nevím, jestli je to košer, ale když tak to admin vymaže, že?

vlk samotař

Politici si sníží plat

GM

Víte, proč by se tchýně měly pochovávat jen do půl těla? No přece proto, aby si mohly samy okopat macešky.

zjentek

dědo, sereš si na kšandy! Co? Neslyším! No sereš si na kšandy! Co?? ..a já na to seru!!

zjentek

dědo,drnčí ti blatník! Co? Neslyším! Brnčí mi blatník!!