Kajdamajda

Nejlepší vtip?

Mám smutnou segru a tak ji chci rozesmát vtipem.Jaký je podle vás nejúčinější??? :D

Nejlepší odpověď
quentos

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=nejlep%C5%A1%C3­%AD+vtip

Další odpovědi
Drap

Pan Werich kdysi řekl, že jsou vtipy dobré a slušné. Takže ty nejlepší se zde prezentovat nedají.

anonym

Dva dopravní policisté jedou ožralí a nabourají do stromu. Vylezou z demolovaného auta a jeden praví: Náš velitel z nás bude mít radost! Je to poprvé, že jsme byli tak bleskurychle u dopravní nehody!

iceT

raději zjisti,proč je smutná,než ji rozesmívat vtipem.

Hidden

Přijde chlápek na pokladnu do kina a říká: „Dva lístky“. Holka za přepážkou: „Hobbit?“ „Ne, to je manželka.“