Pauline

Nejlepší stránka na založení blogu?

Už delší dobu si chci založit internetový blog, jen nevím, jaké stránky na to použít.. Něco jako jsou estranky.cz, blog.cz.....
Ideální by byly stránky zdarma. Můžete mi nějaké doporučit?:)

Odpovědi
Nely.P

Existuje již opravdu hodně serveru na založení blogu, já sama mám zkušenosti s estranky.cz dobré, ale blog.cz mi nevyhovoval. Teď mám blog na blogspot.com a jsem jsi velice spokojená 🙂…
Doplňuji:
*jsem s tím

Lamalam

Pokud to s blogováním myslíš seriózně, tak nejlepší volbou bude vlastní doména a placený hosting. Náklady nejsou až tak vysoké.

Radomír.cz

Dobrý je webnode.cz, ale nikdo se o tvém webu nemusí dovědět. Zato blog.cz je taky dobrý a třeba uživatelé blogu si navzájem chodí na ty webovky. Takže na blogu.cz to bude asi lepší. Ale já mám tuhle webovku: http://radkova-stranka.webnode.cz/

SuperTomik

Připojím se k ostatním, já bloguji na superkravatak.cz a nemůžu si to vynachválit, jedu přes Wordpress, takže uživatelsky to naprosto zvládne každý a za těch pár kaček ročně – pohoda.

Emefej

Nejlepší bude vlastní stránka.

natasanatasa

Taky bych si raději blog založila na vlastní stránce. Myslím si, že nejlepší (a nejjednodušší) systém je Wordpress. Sama mám blog, který na něm běží a je to celkem jednoduché. Do budoucna mám u něj ale v plánu investovat do lepší SEO optimalizace. Koukala jsem, že to není tak drahé a u nás se o to dokáží postarat například https://kvalit­neseo.cz/