Retko

Nejlepsi skupiny žanru Gothic.

Poslouchate nekdo Gothic?

Podelte se o nejlepsi kousky.

Nejlepší odpověď
quentos

nedám dopustit na skupinu Cradle of Filth. Oficiálně se řadí do extreme metalu, ale micha do toho právě i prvky gothicu a black metalu.

Další odpovědi
KOLMIX

Gothic mají částečně v repertoáru třeba kapely Evanescence, Mortal Love, The Gathering, Therion, Within Temptation, Nightwish, Lacuna Coil a řada dalších…

OtakuNuGoth

To je hodně široký pojem patří tam spoustu žánru. A podžánrů jako je Dark Metal ,Gothic Rock,Glam rock, Někdy Metalcore a nu metal ,Horror Punk ,Psychobilly,De­athrock např mezi ty novější patří Motionless In White,Calabrese,The Other,Cradle Of Filth, The 69Eyes ,Unzucht ,Lord of the Lost ,česká legenda XIII století a nebo nováčci The Stoker je toho opravdu hodně