routt

Nejlepší rapper na světě je?

Kdo je podle Vás nejlepší Rapper na světě?

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

SinceXi, nevím, jak si to tady vykládáte Vy, ale když se kouknete do odpovědí, co tady za ten rok jsou, zjistíte, že se tady řešily různé kraviny a nikomu to nevadilo. Stejně tak pravidla služby proti podobným dotazům nic nemají.

Nejlepšího rappera asi těžko vybrat a v této kategorii se moc neorientuju. Za mne by to byl asi B-Real (vystupuje i s kapelou Cypress Hill). Nehodnotím ale jen ten rap, ale hudbu jako celek (což asi moc odpůrců rapu a hip hopu nedovede).

http://www.you­tube.com/watch?v=L5BrVUN­2EeM&hd=1&hd=1

Další odpovědi
anonym

Trochu shovívavosti by to chtělo.Koneckonců JE to otázka.Asi zajímavá – pro někoho.
Jsou zde daleko a i široko větší blbiny.

SinceX

Toto není diskuze, obraťte se na diskuzní forum..Zde rappery neřešíme, jestliže máš nějaký konkrétní dotaz, ptej se ale rappery sem nevnucuj..