LukasP

Nejlepší program na upload videí na youtube?

Dobrý den,
sháním program na rychlý upload videí na youtube. Ne, že by mně webové prostředí nevyhovovalo, ale při 3 hodinovém uploadu pád prohlížeče není nejpříjemnější. Proto se ptám, zda máte zkušenost s nějakým uploaderem. Nejde mi o složitost, hlavně aby šla nastavit i fronta videí, upravit ty údaje a pak už se uploadovalo. Pár už jsem jich zkusil, ale nějak se nemůžu rozhodnout pro ten nejlepší :) Budu rád, když se podělíte o zkušenosti a nápady. Díky moc :)
Doplňuji:
Pokud by něco takového existovalo i na vimeo.com, budu moc rád. Potřeboval bych totiž nahrávat jak na youtube, tak na vimeo :) Děkuji

Nejlepší odpověď
briketka10

na nahrávání z YouTube používám FLV.com Downloader v češtině, ale jestli to může konvertovat, nahrávat nebo jak to myslíš na Vimeo Ti neporadím :D

Další odpovědi
Anka1597

Já používám aTube Catcher a jsem s ním spokojena. Doporučuji.

anonym

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20sta­hovat%20videa%20z%20y­outube
Doplňuji:
Děda Louda má pravdu,omlouvám se !

Děda Louda

Sice ti konkrétně neporadím, v tom jsou léta dřiny, prostě to chce hledat a zkoušet, co ti bude vyhovovat.

Děvčata si zřejmě nepřečetla otázku. Jak jinak si vysvětlit, že odpovídají na něco naprosto jiného, než je předmětem dotazu?
Doplňuji:
Jestli nemáš vyzkušen tento uploader, zkus ho:
http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/os­tatni/free-youtube-uploader/?g[hledano]=upload na you tube&g[oz]=1.1