Markéta S.

Nejlepší program do Pc – blokování porna.

Od obrázků až po videa. Nechci mít tady jiný odpovědi, než na touto otázku.

Nejlepší odpověď
ahold

Ale ten tón, ten tón ?

Další odpovědi
MiaDeVinter

Napadá mě rodičovská kontrola;D

Bedy

Lze to například přes Windows Live Zabezpečení rodiny, což je vylepšenější výchozí Rodičovská kontrola ve Windows. Ke stažení zdarma z http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-live/essentials-other#essenti­als=overviewot­her
Při instalaci důrazně doporučuji odmítnout Bing Bar (Windows Live Toolbar). A pokud nechcete využívat i ty další programy jako třeba Writer, tak je jednoduše odškrtněte stejně jako ten Bar.

led

„Vlastná zodpovednosť“ je najlepší program, každý iný sa dá obísť.

Hlada

Síťový vypínač.