Retko

Nejlepší přehrávač videa?

Hledam nazev neceho opravdu dobreho. Nejspis nebude zdarma, ale to neva.

KMPlayer trosku zklamal s kvalitou obrazu ve srovnani s WMP. Ten zas ma desne malo funkci, ktere potrebuju.

BSplayeru taky neco chybi.

Co znate jeste dobre???

Nejlepší odpověď
frankie

Nejlepší zkušenosti mám s VLC media player.

Zdroj: www.videolan.or­g/vlc/

Další odpovědi
KOLMIX

Osobně používám Freewarový Winamp na veškeré přehrávání hudby i videa a nemám s ním nejmenší problém.

Už ne freewarový, ale dobrý je třeba PowerDVD, který umí dobře přehrávat jakákoliv videa.
Rozhodně nepodceňujte ani třeba Windows Media Player Classic!

infant

Já tedy nejvíc používám KMPlayer.
Power DVD je taky opravdu dobrý program. Není sice zdarma, ale bývá často přiložen jako prémie ke grafické kartě.

Zdroj: infant.blog.cz

Tombik

Souhlas s Frankie. VLC používám už přes rok a půl. Je to úžasný, lehký a přitom velmi rozšířený program se kterým přehraješ úplně vše. Možná že proto si ho Macintosh zvolil jako dvorní přehrávač pro Macbook. Ke stažení zde: http://www.edow­nload.cz/sw/vlc-media-player/