HZK

Nejlepší postup voskování vlasů?

Voskovat suché nebo vlhké vlasy?
Sušit nebo nesušit fénem pro ztuhnutí vosku?

Odpovědi
iceT

Pokud se nemýlím,tak kadeřnice,ke které občas chodím,vlasy voskuje,aby zafixovala a vystajlovala účes,tedy je podle mě nesmysl aby se po nanesení vosku vlasy dále tepelně upravovaly,stejně jako to dělají kadeřníci v pořadu New you,tam ti hlupáci vlasy nalakujou a pak je jdou kulmovat,to by mě čerti brali,ale asi používají jiné přípravky,které se běžným zákazníkům do košíku nedostanou.
Vosk lze použít na suché i vlhké vlasy,ale asi bych je pak už nefénovala.