levik 007

Nejlepší papoušek

papoušci kteří se dají NAUČIT MLUVIT

Nejlepší odpověď
dědapetr

Papoušek žako Tento papoušek je považován spolu s andulkou za nejlépe mluvícího papouška. Zvlášť nadaní jedinci jsou schopni se naučit i několik stovek slov a mluvit ve větách. Historie chovu těchto papoušků sahá až do doby před 4 000 lety, byli chováni ve starém Egyptě, Řecku i Římě. Vlastnil ho dokonce anglický král Jindřich VIII. Tito papoušci také zpestřovali dlouhé objevné cesty portugalským námořníkům.

Další odpovědi
hippeace

pravda žako ale Loskuták taky stojí za pomyšlení ten doslova mele furt sice cena není moc hezká ale je to opravdu super ptáček
pokud jde i o peníze korela je pěkná levná a také povídá