DusanOrlik

Nejlepší obchodník roku 2011 je podle vás kdo?

Nejlepší odpověď
casey

Globus

Pro me globus, chodim tam nejvice nakupovat, ne proto, ze by byl blizko, to neni, ale maji tam nejhezci maso a uzeniny.

Další odpovědi
tom004

Globus

I,když,ptát se na to,v polovině roku,je trochu zavádějící.Ale,pro mne Globus proto,že má hodně doplňkových služeb.

anonym

Globus

Kromě cen a zákaznické přívětivosti, jako jediný garantuje skutečnou kvalitu u vlastních pekáren a masových produktů.

151kbar151

žádný/jinný

Nikdo! Všichni se v reklamách ohání jednou trofejí a co si z toho jako mám vzít?!

Berušinka

Globus

Ostatní ani náhodou.
Tady máš něco, co s tvojí otázkou souvisí: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-nejcasteji-nakupujete-potraviny

Mucillinka

žádný/jinný

vivatis2-

žádný/jinný

Větnamci! :D