ahmad

Nejlepší notebook za 7000–8000kč?

Odpovědi
cochee

Žádný není. Jsou všechny stejné. Všechny šunty, ale to je nepodstatné. Prostě všechy plus minus stejné, výkonnostní rozdíly jsou nepodstatné.

McArthur

U notebooků za tuto cenu to funguje tak, že někde v Číně je firma, která vyrábí notebooky. Do té firmy si pošle HP objednávku na pár tisíc kusů pro Českou republiku. Oni jim je vyrobí, zabalí a pošlou do ČR. Za hodinu tam udělá objednávku Acer a chce totéž. Oni je vyrobí, úplně stejné, jen změní šasi (vnější vzhled), manuály a krabici a pošlou do to ČR. A tak to udělá každý další výrobce, protože ve vlastních továrnách nemají šanci dostat se s výrobní cenou tak nízko, jako jeden výrobce, který bude chrlit desítky tisíc stejných kusů.

Tedy je to jedno, co si vybereš. Jen se mrkni, kdo Ti dá nějaký bonus v podobě prodloužené záruky apod.