jjnovo

Nejlepší nezaujatý zpravodajský online serever?

Odpovědi
štamgast

No zkusil bych Novinky, iDnes, Aktuálně, Lidovky.cz, iHned, Týden.cz. Tn.cz je bulvár (rodina Kramných+Džam­bulka), Reflex je povětšinou satira, Blisty také.

Roman71

Zkus Zet.cz. Je to zpravodajství z celého světa. Od 8:00 do 11:00 a od 13:00 do 16:00 vysílají česky. Frekvence rozhlasových stanic najdeš na portálu zpravodajského serveru. Jinak je tam i archiv zpráv tři dny zpátky.

Zdroj: http://www.zet.cz/

anonym

štamgast, zrovna idnes nepovažuji za nezaujatý, i přes slušné příspěvky mazali. Teď navíc v područí Babiše. Lidovky jsou taky Mafra.