Avatar uživatele
MarkettB

Nejlepší nákupní centrum v Praze

V jakém obchodním centru v Praze nakupujete nejraději a proč?
Doplňuji:
Mám na mysli obchodní centra s oblečením, obuví, galanterií, elektrem, občerstvením, celkově se vším, například galerky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3804 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Albert hypermarket, protože ho mám nejblíž a je v něm nejvíce možností na výběr, ale je asi nejdražší.. Interspar je také dobrý a pak hypermarket Tesco a také Billa. Do Penny marketu chodím jen pro akce, mají malý výběr zboží.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hamon

Nejraději mám to nákupní centrum, ze kterého právě odcházím. Nemám je rád a využívám je jen když není vyhnutí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aa8877

smíchov

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
thelovecat

Určitě mám nejraději Chodov, sice není v centru jako například Paladium, ale je zde větší klid a všechny obchody, které mám rád tam jsou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Barbora9

Galerie Harfa, mám to nejblíž, jsou tam moje oblíbené obchody, dobré parkoviště, které je zadarmo a je tam systém. Jinak jsou tam často dobré akce pro děti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nikole

No já to střídám, ale nejsympatičtější je mi asi Harfa, je tam nejvíc obchodů, do kterých chodím (a už tam konečně udělali i McDonalds :D)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vikki.vivi

Za nás je to rozhodně Galerie Harfa ve Vysočanech. Nakupuje se mi tam super a co teda oceňuju nejvic, to je vyžití pro děti. Takže tam klidně strávíme pěknou sobotu.

Nový příspěvek