MarkettB

Nejlepší nákupní centrum v Praze

V jakém obchodním centru v Praze nakupujete nejraději a proč?
Doplňuji:
Mám na mysli obchodní centra s oblečením, obuví, galanterií, elektrem, občerstvením, celkově se vším, například galerky.

Odpovědi
pusinka50

Albert hypermarket, protože ho mám nejblíž a je v něm nejvíce možností na výběr, ale je asi nejdražší.. Interspar je také dobrý a pak hypermarket Tesco a také Billa. Do Penny marketu chodím jen pro akce, mají malý výběr zboží.

Hamon

Nejraději mám to nákupní centrum, ze kterého právě odcházím. Nemám je rád a využívám je jen když není vyhnutí.

aa8877

smíchov

thelovecat

Určitě mám nejraději Chodov, sice není v centru jako například Paladium, ale je zde větší klid a všechny obchody, které mám rád tam jsou.

Barbora9

Galerie Harfa, mám to nejblíž, jsou tam moje oblíbené obchody, dobré parkoviště, které je zadarmo a je tam systém. Jinak jsou tam často dobré akce pro děti.

nikole

No já to střídám, ale nejsympatičtější je mi asi Harfa, je tam nejvíc obchodů, do kterých chodím (a už tam konečně udělali i McDonalds :D)

Vikki.vivi

Za nás je to rozhodně Galerie Harfa ve Vysočanech. Nakupuje se mi tam super a co teda oceňuju nejvic, to je vyžití pro děti. Takže tam klidně strávíme pěknou sobotu.