Nejlepsi muz , zena vaseho zivota. ? -iv-

Doplňuji:
Tome , dejte si to do upominek a nezapomente mi to pak napsat ! 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
anonym

Obrazně kroutím hlavou a říkám, jak se můžeš ptát, když znáš předem odpověď, že to nemůže být nikdo jiný než má nedostižná snoubenka.
A nejlepší muž, dnes s odstupem a pozdně pochopenou vděčností – můj otec (škoda, že už mu to nemohu řící do očí).

Další odpovědi
www

Babičky, maminka, všechny moje manželky i milenky..
Akorát já byl hajzl a to mně, narozdíl od nich, zvostalo dofčil 😁

dudu

Po téměř 38 létech moje manželka Dagmar, moje Dášenka, Dadynka a dnes také babuš.

arygnoc

miluji vsechny zeny.

jendahun

Matka,otec,dnes moje skoromanželka a přítelkyně,se kterou žiji už asi sedmnáct let.Každý, kdo mě vytáhl z průserů.Pos­ledních pár let i obecní hajný.Dává mi práci,seriozně se mnou jedná,včas zaplatí o co si řeknu,bezproblémový člověk.

tom004

Na hodnocení,je ještě brzo.Mohl bych to vědět,tak za 20–30 let. :)))
Doplňuji:

  • iv-,rozkaz proveden,určitě se potom ozvu 🙂

dědapetr

Můj otec a matka s babičkou.

DDarent

mích všech 68 manželek v harému..... :×)

anonym

Ary – a co na to rika vase pani ? 🙂
P.S. Smim vam rikat Ary ? Na me je to Arygnoc moc tvrde. ☹ Ale napiste popravde a ja se kdyztak polepsim . -iv-

anonym

Dr. Axl , otazku jsem pokladala jen kvuli vam ! Nenapadne si vas proklepavam ! 🙂 -iv-

anonym

iv, tím, že jsme byli zde veřejně zasnoubeni, tak já to považuji za natolik závazné, že už snad ani neumím pomyslet na jiné ženy, které se ti stejně nemohou rovnat.

anonym

www , nejsme my byvaly manzele ? Mam to tak nejak podobne . ! 🙂 -iv-