lama666

Nejlepší metalová/rocková země ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
ten který je

Velká Británie

Doplňuji:
Tam je ta kolébka.:-)

Další odpovědi
Marast

Finsko

Doplňuji:
Na 100%, alespoň pro metal.
Stačí si vybrat: Children of Bodom, Amorphis, Korpiklaani, Nightwish, Enisferum, tucty a tucty dalších ;)

davestejk

Velká Británie

huxa

Velká Británie

GM

Velká Británie

iceT

Švédsko

  • Finsko,moje nedá se říct oblíbené kapely-líbí se mi jejich styl hudby-pocházejí všechny ze severu

Tom20

Nemecko

Doplňuji:
Když bych to toho,kde tím nejvíc žijou,tak bych řekl že Německo.Ale dobrý kapely sou i jinde.

huxa

nightwish a metal? to si ze mě děláte srandu? metal neni vše, kde se používají hodně bubny a kytary…

briketka10

ve Finsku a Švédsku vznikly už jen mladé kapely a kopírky !!

Marast

Ještě možná Švédsko, odtamtud třeba Sabaton, In Flames nebo Amon Amarth, ale to je už pro rockové typy vzdálenější…

lama666

a hammerfall, Arch Enemy, Pain , Powerwolf :)

quentos

myslím, že metalisti by se zlobili, že mezi možnostmi není Austrálie

lama666

Spíš rockeři ..