Ice man

nejlepší herní obchod s digitální distribucí her(steam,ori­gin,…)?

Odpovědi
Fantom Nasty

Steam a Uplay!

Nerevarin

Já dlouhodobě používám Steam a jsem spokojen. Jen pozor na dvě věci. 1) V češtině tam moc věcí nebývá, spíš jen ty nové hity typu Skyrim apod. 2) Možná budeš nemile překvapen cenou u spousty her, často se totiž pohybují výš než ceny v českých obchodech. Ale Steam každý týden dělá různé akce a to je paráda, protože za pár šupů můžeš sehnat fakt dobré hry. Slevy se pohybují –25 až 75%. Další věc, kterou je dobré vědět: na Steamu sice najdeš většinu velkých vydavatelů jako EA apod, ale třeba hry od Blizzardu tam nejsou. Spousta češtin funguje i na hry koupené digitálně na Steamu, třeba Oblivion, LOTR War in the north. Steam podporuje mod scénu, instalování modů je hračka. Údržba her jako aktualizace jsou automatické, ale to je asi na všech online storech. Jen pozor, abys měl region pro stahování nastaven na ČR, já ho měl jednou na Singapur a divil jsem se, proč to stahování her trvá tak dlouho:D
Doplňuji:
Najdeš tam i nějaká dema, ale podpora dem je obecně v dnešní době malá. Steam občas dělá mimo cenových akcí i speciální akce, při kterých můžeš třeba dva dny hrát nějakou hru zdarma.