Pokročilý

Nejlepší herní notebook za(do) 14 tisíc?

Odpovědi:

Zlatý

Nebude lepší spíš stolní herní počítač? Herní notebook se přecejen špatně upgraduje a hraní není tak pohodlné jako na stolním PC.

Důelžité je taky vědět, jakou požadujete výdrž na baterii (levnější notebook má baterii s menší kapacitou a výdrží), jak chcete velkou obrazovku (jestli 15" nebo třeba 17"), jestli chcete notebook s předinstalovaným operačním systémem nebo bez operačního systému nebo jestli požadujete i nějaké další funkce, třeba USB 3.0 (a kolik) nebo SSD disk či klasický pevný disk (HDD) nebo hybrid obojího (na SSDčku mít systém, na data pak klasický HDD).
Od toho se pak cena odvíjí.

Osobně bych však zvážil pořízení herního stolního PC, kde je snadný upgrade.
Doplňuji:
S T.S. Bohemia špatné zkušenosti nemám, ovšem se značkou MSI moc dobré zkušenosti nemám, lepší bude se podívat třeba po lenovo, HP či Sony Vaio nebo Toshiba.

Bronzový

T.S. Bohemia nedoporučuji. Mám špatné zkušenosti s reklamací a nejsem sám. Navíc ta nabídka je diskutabilní, ty modely se dají sehnat levněji na renomovanějších e-shopech. Já nakupuji na http://www.alfacomp.cz a max. spokojenost.

Ale k dotazu, podívejte se po MSI řady ROG, jsou to skvělé herní stroje.
Doplňuji:
to Bedy: Sry, ale to je fakt hovadina cos napsal. MSI řady RoG jsou specializované herní notebooky. Viděl jsi ho někdy alespon z vlaku, že o něm píšeš tohle?

Doporucil bych si prohlidnout tuto stranku:http://interlink.tsbohemia.cz/…
Zde mate prehled vsech hernich notebooku.

Bronzový

Kukni tady, ve filtru je nastaveno- s nesdílenou pamětí, tzn. že notasy mají min. 1GB grafické paměti a je jedno, jaký typ. Já mám Acer s 1 GB a hraju na tom všechno bez problémů. Takže herní noťas tam seženeš i za 11 tisíc, záleží, jakou chceš značku a tak... :) Hlavně si vyber tří jádrový nebo lepší procesor a RAM min. 4GB.

Za 14.000? odpověď je jednoduchá - žádný.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.