MacChill

Nejlepší fotogalerie na web ?

Chtěl jsem se zeptat jestli máte nějaké zkušenosti webovými galeriemi. Chci aby byli fotky zobrazitelné na webu ne tedy pouze odkazy na rajce apod. Díky

Nejlepší odpověď
kapka

Nemáte na mysli něco jako tohle? http://www.svet-stranek.cz/
Já tam udělala pěknou firemní fotogalerii manželovi. Fotky se dají roztřídit, hezky se zobrazují, prostě jsem spokojená.

Další odpovědi
Terryle

Jde o to, kam a jak je pak chceš vkládat. Některý služby nejsou kompatibilní. Třeba na bloguje.cz mi z nějakýho záhadnýho důvodu nejde vkládat embedované fotoalbum z rajčete. Z Picasy to šlo, ale tam jsem už zaplnila povolený prostor…
Začínala jsem na rajčeti, pak jsem přešla na Picasu (prostě líp vypadá + větší publikum), ale když se mi ten přidělenej 1 GB zaplnil, vrátila jsem se pokorně na rajče.
Pak dost známej ještě Flickr, ale tam je myslím hodně omezená kapacita. Takže jsem ho blížeji nezkoušela.
A pokud si obrázek nahraješ do jakékoli galerie, tak ho pak můžeš i vkládat na web přes jeho přímou url… jde to i z toho rajčete.

doktorphlox

Já nejraději používám ImageShack.us. Můžeš si potom vybrat jestli chce fotku zobrazovat v originální velikosti nebo jenom jako náhled. Když se registruješ tak ti to nesmažou (pokud to není nelegální). Dávám tam fotky už o roku 2006 a pořád tam jsou. Jsem spokojen.

Tombik

Ale noták, on asi nechce nějakou službu, kde Vás vodí za ručičku. Pokud máš na mysli nějaký rs/cms tak zkus Copermine nebo se podívej sem: http://www.scrip­tdungeon.com/fre­e_php_scripts/i­mage_galleries/fre­e_php_scripts­.php

MacChill

mám na mysli klasické html :) Url bych si tam dávat mohl ale chci tam nějakou kompaktní fotogalerii se stránkováním, náhledy, třeba i nějaké popisující informace. Nechci to všechno psát..