151kbar151

Nejlepší fotbalový komentátor.

Nejlepší odpověď
anonym

Míra Bosák

Bosak nema chybu . 🙂 -iv-DigiZone.cz > Aktuality > VIDEO: Komentátor Bosák si zapomněl o přestávce vypnout mikrofon
VIDEO: Komentátor Bosák si zapomněl o přestávce vypnout mikrofon

Sekce
Programy
Rubriky
Televize
Nálepky
ČT4
24. 11. 2010 14:04 – Jan Potůček

Fotbalovému komentátorovi České televize JAROMÍRU BOSÁKOVI se podařil husarský kousek: během sobotního zápasu fotbalové Gambrinus ligy mezi Mladou Boleslaví a Slavií Praha zapomněl o přestávce mezi poločasy vypnout mikrofony na komentátorském stanovišti. Diváci, kteří přenos sledovali na internetové stránce Tipování.cz, která si zajišťuje přenos vlastní cestou nezávisle na ČT, tak mohli slyšet, o čem se baví s fotbalovým odborníkem VLADIMÍREM TÁBORSKÝM.

Další odpovědi
anonym

Někdo jiný

Viz diskuze.

hanulka11

Někdo jiný

Bezva byl Gabo Zelenay ten dovedl ještě i lidi při komentování zabavit, měl dobré vtípky

anonym

Někdo jiný

Karol Polák

Kubas11

Míra Bosák

Babsi

Míra Bosák

Ten nemá chybu…

anonym

Z otázky není patrné, jestli současní nebo všech dob, případně jen čeští, slovenští anebo i jiní.

anonym

Jestli jste nekdo jeste to nevydel , stoji vazne za to . ! 🙂 -iv-

anonym

Jo – a jestli jste nekdo nikdy nevidel … slovo nevidel s tvrdym y , tak ted u me jo. Byl to preklep … tedy : alespon doufam. !! 🙂 -iv-

anonym

Gabo Zelenay byl spše hokejovým reportérem,ale i tak jsem ho měl rád."Aj,aj,aj,len sa trela kôľo źŕd´ky.