Máte tip na dobrou castingovou agenturu? Která je podle vás nejlepší?

V jedné jsem a nabídky mi chodí a ve filmech si i zahrál. Jen mě zajímá, zda víte i o jiné agentuře, lepší či tak. Zajímají mě tipy.

sesednizkola: pro tebe chlubení, pro mě to má jiný význam. Beru to jako brigádu a hodily by se nějaké nabídky i z jiných agentur.

Odpovědi
sesednizkola

To ses chtel pochlibit, ze ti chodi nabidky ? ) kdyby ti nechodily, byla by to spatna agentura?) neznam zadnou agenturu

V tom pripade se proste zaregistruj do vsech, budes mit nejvetsi sanci.
http://www.cas­tingoveagentu­ry.cz

Lamalam

O jedné vím, ale protože neznám tu tvou, tak nemohu posoudit zda je lepší či horší.