NIČITEL

Nejlepší animovaný film??????

Odpovědi
Meri

Shrek (všechny díly)

tomy smyk

Shrek (všechny díly)

Doplňuji:
Shrek protoze jsem ani 1 film co tam pises nevidel :D

iceT

Na vlásku

Na vlásku jsem viděla asi 15× za dva měsíce a pořád mě baví
Rebelka
Shrek první,ostatní nebyly zase až tak moc,to je lepší Kocour v botách
Madagaskar jedna,dvě,trojka nebyla až tak moc
Auta a Já,padouch jsem neviděla
a myslím,že jsou i lepší-třeba Astro-boy,Wall-i bylo luxusní,hezký byl i Megamysl,Legenda o sovích strážcích byla úplněnemámslov,Jak vycvičit draka taky mňam…animované filmy mám v poslední době moc moc ráda

MonkeyKing

Madgascar I-III

Doplňuji:
Pokud mám vybrat z těchto tak Madagaskar – jednička byla totální bomba :)

Larissa

Madgascar I-III

D.D.M.

Madgascar I-III

KatkatkaW

Rebelka

Doplňuji:
neee klik vedle :/
já chtěla dát Na vlásku