druid

Nejlehčí obor na VUT

Chci ještě narychlo si vybrat nějakou záchrannou školu, kdybych se nedostal na moji hlavní.

Které VUT je podle vás nejlehčí? Hlavně příjmačky, kde jsou nejlehčí. (vím že lehké nebudou nikde, myslím v porovnání s ostatníma oborama). Vynechte prosím podnikatelskou, architekturu, a chemickou fakultu (na chemii se totiž hlásím) 🙂

Odpovědi
motlajs

Ten, který tě může bavit 😉

HugoCharles

Přijímačky na všechny technické školy jsou obecně hodně lehký. Pokud nezvládneš přijímací zkoušky na FCH, tak musíš být hodně nepolíbený chemií, tam není problém se dostat, ale prokousat se prvním semestrem přes Obecku a Anorganiku1 (i když teďka se síto posouvá do 3.-4. semestru spíš na Fyziku a Organiku1+2).
Pokud by ses nedostal ani na FP, tak nejsi schopen studia na VŠ a stejně to nemá cenu :P